زمانی که صحبت از خدمات درمانی آنتالیا می‌شود اغلب از این شهر به‌عنوان پایتخت خدمات پزشکی گردشگری جهان یاد می‌شود. آنتالیا سالیانه میلیون‌ها گردشگر را به خود جذب می‌کند. این شهر و بیمارستان های آنتالیا تلاش می‌کنند تا با اطمینان دادن از اینکه اگر مشکلی پیش آمد، رفع آن ابداً کار سختی نیست، خیال گردشگران را راحت کنند. اگر به زندگی در آنتالیا به‌عنوان یک گزینه فکر می‌کنید پس از هزینه‌های روزمره زندگی و هزینه خرید مسکن، آنچه که مهم است خدمات درمانی است. هیچ‌کس دوست ندارد برای یک مریضی ساده ساعت‌ها توی ماشین بنشیند یا برای هر پزشک رفتن مجبور باشد از شهر خارج شود.

سختی‌های اسکان موقت در شهری دیگر، آن هم صرفاً به خاطر درمان چیزی نیست که دلپسند هیچ بیمار و همراه بیماری باشد. خوشبختانه این بار هم تعداد بالای گردشگران به نفع ساکنین و مهاجران عمل کرده است. با توجه به سیاست‌های جذب گردشگری آنتالیا این شهر در این زمینه یکی از قطب‌های مهم پزشکی ترکیه است.

بیشتر بخوانید: با بهترین بیمارستان های استانبول آشنا شوید

اغلب بیمارستان های آنتالیا دارای استاندارد جهانی‌اند، از تجهیزات روز جهان استفاده می‌کنند و از کمک متخصصان و پزشکان برتر ترکیه بهره می‌گیرند و علاوه بر همه این‌ها، اغلب خدمات خود را به زبان انگلیسی نیز ارائه می‌کنند. درواقع با توجه به اینکه بسیاری از مردم از سرتاسر جهان برای درمان به آنتالیا می‌روند و یا حجم بالای گردشگری این ناحیه، ایستگاه‌های ترجمه در اغلب بیمارستان‌ها وجود دارد و شما می‌توانید زبانی که با آن راحت‌ترید را انتخاب کنید و حتی دکتری را انتخاب کنید، که به آن زبان مسلط است.

علاوه بر همه این‌ها بعضی از بیمارستان های آنتالیا کیفیت اسکانی در حد هتل‌های 5 ستاره دارند و کوچک‌ترین سختی‌ متوجه بیمار و همراه او نخواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین بیمارستان‌های آنتالیا و بخشی از خدماتشان آشنا شوید.

Akdeniz University Hospital

بیمارستان دانشگاه آک دنیز که یکی دیگر از بهترین بیمارستان های آنتالیا است، در منطقه کنییالتی قرار دارد. این بیمارستان چندین آزمایشگاه بزرگ ترکیه را در اختیار دارد و آن‌ها را اداره می‌کند. برخی از بهترین پزشکان و جراحان ترکیه در این بیمارستان مشغول به کارند. بنابراین از نام دانشگاهی بودن آن نترسید. این حتی می‌تواند کیفیت بیمارستان را تضمین کند.

در این بیمارستان افرادی شما را درمان می‌کنند که تدریس درمان و ساخت نسل جدید درمانی ترکیه را بر عهده دارند. با توجه به محیط دانشگاهی و اهمیت آموزش، تجهیزات و امکانات به روز که در دیگر بیمارستان‌ها نمی‌توان یافت را در این بیمارستان پیدا خواهید کرد.

بیمارستان دانشگاه آک دنیز برای درمان بیماران بین‌المللی دپارتمانی جداگانه دارد. این بیمارستان با 1050 تخت در 33 بخش تخصصی یکی از بیمارستان‌های مهم و پیش رو ترکیه است.

ترک اعتیاد به الکل و مواد، بخش اطفال، کلینیک بیماری‌های واگیردار، بخش اورژانس، پزشک خانواده، جراحی عمومی، نورولوژی، پزشکی هسته‌ای، قلب و عروق، پاتولوژی، فیزیوتراپی، رادیولوژی، گوش و حلق و بینی بخشی از این‌ها هستند.

سالیانه هزاران بیمار از سرتاسر ترکیه، اروپا، روسیه، خاورمیانه و دیگر نقاط جهان برای بهره‌مندی از بهترین تجهیزات درمانی این بیمارستان به آنتالیا سفر می‌کنند.

منطقه آک دنیز سالیانه 12 میلیون گردشگر را به خود می‌پذیرد. درواقع این منطقه یکی از پر گردشگرترین مناطق جهانی است و بیمارستان دانشگاه آک دنیز نخستین بیمارستان دانشگاهی دولتی ترکیه است که خدمات سلامتی و درمانی خود را برای گردشگران ارائه داده است.

این دپارتمان که به‌تازگی بازسازی شده است، ایمنی و آسایش بیمار را در اولویت خود قرار داده و تلاش می‌کند تا با بهترین امکانات پزشکی روز جهان به درمان بیماران بپردازد. نگران مشکل زبان نیز نباشید. در آنجا مترجمانی وجود دارند که آنچه که باید بدانید را به زبان موردنظر شما ترجمه می‌کنند.

آدرس: Pınarbaşı Mahallesi, 07058 Konyaaltı/Antalya, Turkey

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت این بیمارستان مراجعه کنید. 

Medical Park Hospital

این بیمارستان نخستین و تنها بیمارستان مرجع با درجه کیفی JCI در منطقه مدیترانه است جزو بهترین بیمارستان های آنتالیا به حساب می‌آید.. این بیمارستان در ساحل لارا، یکی از مهم‌ترین مناطق تجاری و زندگی آنتالیا، واقع شده است.

در حقیقت این منطقه به یک مجتمع پزشکی این‌چنینی نیاز داشته و Medical Park Hospital به خوبی این نیاز را برطرف می‌کند. این بیمارستان مجموعه‌ای بیمارستان عمومی و بیمارستان قلب است و بیش از سی هزار مترمربع مساحت دارد.

Medical Park Hospital دارای گواهی کیفیت JCI است و در تلاش است تا بیشترین امکانات و آسایش ممکنه را برای بیمارانی که از فاصله‌ای دورتر برای درمان آمده‌اند یا در سفر دچار مشکل شده‌اند فراهم کند.

شعار این بیمارستان «مراقب پزشکی برای همه» است. این بیمارستان 84 اتاق و 206 تخت دارد که 39 تخت در بیمارستان قلب، 4 تخت در بخش مراقبت‌های ویژه دارد و مجهز به 10 اتاق عمل با استانداردهای لازم پیوند عضو است.

 

 

 

این مجتمع پزشکی بزرگ‌ترین بیمارستان خصوصی آنتالیا نیز به شمار می‌رود. بیشترین تعداد پیوند عضو بدون عوارض جانبی در ترکیه، در این بیمارستان انجام شده است. هدف بعدی این بیمارستان، این است که بهترین بیمارستان پیوند عضو اروپا شود.

تفاوتی نمی‌کند که شما برای یک بیماری جدی که زندگی‌تان را به خطر انداخته است به این بیمارستان مراجعه کرده‌اید یا برای بهبود زیبایی‌تان و بالا بردن کیفیت زندگی‌تان به اینجا مراجعه می‌کنید. خدمات پزشکی زیبایی مثل پوست، مرکز زیبایی، واحد ایمن‌سازی مو و تغذیه در همان کیفیتی قرار دارند که خدمات سطح بالا مثل پیوند عضو، پیوند مغز استخوان، اکولوژی و دیگر سرویس این‌چنینی، قرار دارند.

این بیمارستان برای همه این خدمات، بهترین متخصصان کشور به همراه بهترین تجهیزات را ارائه می‌کند. ازآنجایی‌که این بیمارستان در منطقه‌ای بین‌المللی قرار دارد و اغلب بیماران از دیگر کشورها هستند،

Medical Park Hospital با بیش از 200 شرکت بیمه محلی و بین‌المللی قرارداد دارد و شما علاوه بر زبان ترکی، زبان انگلیسی نیز در این بیمارستان استفاده می‌شود.

آدرس:  Fener Mahallesi, Tekelioğlu Cd. No:7, 07160 Muratpaşa/Antalya, Turkey

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت این بیمارستان مراجعه کنید. 

Antalya Life Hospital

بیمارستان زندگی یا Yasam  آنتالیا در سال 2006 تأسیس شد. این بیمارستان 108 تخت دارد که با توجه به برنامه‌ی ارتقا سلامتی که در پیش‌گرفته است به ساکنان آنتالیا و افرادی که در شهرهای اطراف زندگی می‌کنند خدمات بهداشتی مدرن ارائه می‌کند.

علاوه بر این، این بیمارستان با بیش از 10 سال سابقه ارائه خدمات به دیگر کشورهای جهان، انواع بیمه‌های خصوصی و دولتی را در خود می‌پذیرد. درواقع درب این بیمارستان به روی هرکسی از هر جای جهان باز است.

از آن جایی‌ که این بیمارستان فاصله چندانی از فرودگاه و هتل‌های خوب آنتالیا ندارد، می‌تواند یکی از گزینه‌های خوب درمانی آنتالیا برای بیماران از دیگر نقاط جهان باشد.

بخش‌هایی از این بیمارستان عبارت‌اند از: اورژانس، هوشبری، جراحی مغز و اعصاب، مرکز تغذیه، بیوشیمی، بیماری‌های واگیردار، چشم، بیماری‌های داخلی، جراحی عمومی، فیزیوتراپی، نورولوژی، جراحی پلاستیک و زیبایی.

اگر مایل به انتخاب این بیمارستان برای درمان هستید؛ خیالتان راحت باشد زیرا این بیمارستان از بهترین‌های آنتالیا است و مخصوصاً نسبت به هزینه‌ها کیفیت درمانی بالایی دارد. در این مرکز مترجم نیز وجود دارد و اطلاعات برای شما به زبانی که با آن راحت‌ترید ترجمه خواهد شد.

آدرس: Şirinyalı Mahallesi, 1487. Sk No:4, 07160 Muratpaşa/Antalya, Turkey

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت این بیمارستان مراجعه کنید. 

Antalya Education and Research Hospital

بیمارستان آموزشی تحقیقاتی آنتالیا، در سال 2008 تأسیس شد. این بیمارستان یکی از مدرن‌ترین بیمارستان‌های ترکیه با فضایی امن و آرام است. درواقع آرامش و راحتی زندگی بیماران در این بیمارستان تضمین‌شده است. امکانات اولیه این بیمارستان شامل 4020 نفر پرسنل، 1270 تخت بیمار، 159 تخت خواب فشرده، 33 اتاق عمل دستگاه ام ‌آر آی، می‌شود.

این بیمارستان در 17 کیلومتری فرودگاه آنتالیا در نزدیکی ساحل کنیالتی و کالیچی قرار دارد. هتل‌های اطراف این بیمارستان از بهترین هتل‌های آنتالیا هستند که محل اقامت مناسبی را برای همراهان بیماران بین‌المللی فراهم می‌کنند. در این بیمارستان خدمات به زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی ارائه می‌شود.

خدمات دپارتمان‌های این بیمارستان عبارت‌اند از: پزشکی عمومی، پزشکی خانواده، اورژانس، ارولوژی، بیهوشی، مغز و اعصاب، جراحی اکولوژی، دراماتولوژی، بیماری‌های واگیردار، فیزیوتراپی، جراحی عمومی، جراحی گوش و حلق و بینی، هماتولوژی، پزشکی هسته ای، رادیولوژی، جراحی پلاستیک و …

بد نیست بدانید که این مرکز تنها مرکز مراقبت از سوختگی و درمان ناتوانی‌های جنسی جنوب ترکیه است.

آدرس:  Varlık Mahallesi, Kazım Karabekir Cd., 07100 Muratpaşa/Antalya, Turkey

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت این بیمارستان مراجعه کنید. 

Memorial Antalya Hospital

گروه سلامتی مموریال در مراکزش خدمات درمانی، بهداشتی و سلامتی را با استانداردهای جهانی ارائه می‌دهد. یکی از بیمارستان‌های زیر نظر این گروه در آنتالیا قرار دارد که از بهترین بیمارستان‌های ترکیه است. این بیمارستان دارای استاندارد کیفی JCI است.

این بیمارستان دارای کارکنان بین‌المللی، پزشکان متخصص و پرسنل بهداشتی حرفه‌ای است که تمامی تمرکز و دقت خود را در مراقب از بیمار و درمان او به کار می‌بندند. بیمارستان مموریال 1500 مترمربع مساحت دارد.

132 تخت بیمارستانی، 28 تخت مراقبت شدید، 4 واحد مراقب‌های ویژه، 5 اتاق عمل، بخش رادیولوژی، MRI و CT اسکن، واحد مراقبت‌های ویژه با نوری که الگوهای شبانه‌روزی را تنظیم می‌کنند، آزمایشگاه جنین‌شناسی کالج آمریکایی، آنژیو گرافی و کلینیک سرپایی از جمله امکانات اولیه این بیمارستان است.

فضای این بیمارستان آرام و دوستانه است و به خاطر بخش‌ها و تعداد بالای بیماران بین‌المللی، بالاخره زبانی که شما به آن تسلط داشته باشید را می‌توان پیدا کرد و خدمات را به آن زبان دریافت کرد.

این بیمارستان 24 ساعته و 7 روز هفته خدمات خود را به بیماران ارائه می‌کند و برای آرامش همراهان بیمار نیز تلاش می‌کند و به آن‌ها آموزش‌هایی که چگونه بیمار را در روند درمانی همراهی کنند نیز می‌دهد. این بیمارستان خدمات رفاهی مثل وای‌فای رایگان یا رزرو هتل را نیز برای شما تدارک دیده است.

آدرس: Zafer Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Cd. No:91, 07020 Kepez/Antalya, Turkey

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت این بیمارستان مراجعه کنید. 

Leave a Reply