همه می‌دانیم که اوضاع همیشه قرار نیست به یک شکل بماند. شرکت‌های بیمه با علم مردم به این مسئله بود که پدید آمدند. در میان همه‌ی بیمه‌ها بیمه عمر کمی متفاوت‌تر ظاهر می‌شود. این بیمه بیشتر از آن که شبیه دیگر بیمه‌ها باشد شبیه به یک سرمایه‌گذاری است برای آینده‌های دورتر. ممکن است شما ماشینتان هرگز تصادف نکند و یا خانه‌تان هرگز آتش نگیرد ولی ممکن نیست که در دوران بیماری و بازنشستگی به کمک نیاز نداشته باشید یا عزیزانتان پس از شما زندگی سخت‌تری نداشته باشند. در همین راستا می‌خواهیم بیمه عمر ایش بانک ترکیه را به شما معرفی کنیم.

در ترکیه شرکت‌های بیمه اغلب با حمایت بانک‌ها، سرویس‌های متنوعی حتی در شاخه بیمه عمر، برای مشتریان تدارک دیده‌اند تا آن‌ها را در اواخر مسیر زندگی همراهی کند. بر اساس آمار سال 2014 کشور ترکیه از نظر کیفیت ارائه بیمه عمر در رتبه 47 جهان قرار دارد.

بیمه عمر می‌تواند انواع مختلفی باشد، بازه‌های قسطی مختلفی داشته باشد و در زمان مشخصی به دادتان برسد. بیمه عمر بر طبق قرارداد در زمان‌هایی مثل مرگ، ابتلا به بیماری‌های لاعلاج یا نیاز فوری به مراقبت‌های ویژه پزشکی همه پولی که در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اید را یا به صورت یکجا و یا به صورت مستمری ماهیانه به شما پرداخت خواهند کرد. اینکه این بیمه کی و کجا و چگونه به دستتان برسد کاملاً برحسب قراردادی است که با شرکت بیمه‌تان بسته‌اید.

بیمه عمر ایش بانک یا Anadolu Hayat Emeklilik چیست؟

Anadolu Hayat Emeklilik قدیمی‌ترین شرکت بیمه عمر و یکی از بزرگ‌ترین آن‌ها در ترکیه است. این شرکت بیمه یکی از شرکت‌های تابعه ایش بانک (İş Bankası) است و نخستین شرکت مستمری دهی خصوصی در ترکیه است. Anadolu Hayat Emeklilik این شرکت در سال 1990 در راستای نظارت بر خدماتی که شرکت Anadolu Sigorta در خصوص بیمه عمر به مشتریان می‌داد تأسیس شد و کمی بعد در سال 2003 به عنوان یک شرکت مستمری دهی خصوصی با نام Anadolu Hayat Emeklilik رسمیت گرفت و به فعالیت‌هایش ادامه داد.

بیمه عمر ایش بانک یا همان بیمه آنادولو در سرتاسر ترکیه شبکه ملی دارد. علاوه بر این به واسطه ایش بانک یک شبکه بانکداری گسترده به اندازه 1500 شعبه نیز در اختیار دارد و با 11 دفتر فروش در ترکیه و یک دفتر در قبرس و بیش از 250 نماینده و تیم فروش مستقیم؛ توانسته است تا یکی از مطمئن‌ترین‌ها و بهترین‌ها در این زمینه باشد. این شرکت در سال 2012 نخستین شرکت مستمری دهی ترکیه‌ای بود که توانست با 600 هزار مشترک به سرمایه 4 میلیارد دلار دست یابد. دفتر مرکزی این بیمه عمر در استانبول قرار دارد.

برای دست‌یابی به اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت آنادولو مراجعه کنید.

Anadolu Hayat Emeklilik موفق شده است تا جوایز و افتخاراتی نظیر: بهترین بیمه عمر ترکیه در جوایز جهانی بیمه‌های مالی، بهترین شرکت بیمه خصوصی ترکیه به انتخاب مجله کپیتال و بیمه خصوصی‌ای با وفادارترین مشتریان در صدای مشتری را به دست آورد.

بیمه عمر Anadolu چگونه است؟

بیمه عمر آنادولو شامل تمامی خدماتی از این دست می‌شود که شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید آینده‌ای بهتر برای خود و عزیزانتان بسازید و با خیالی آسوده‌تر در زندگی پیش بروید و برای هر اتفاق بدی که ممکن است رخ بدهد آماده باشید. شما می‌توانید به‌این‌ترتیب از عزیزانتان حتی زمانی که دیگر پیششان نیستید مراقبت کنید.

بیمه عمر ایش بانک Anadolu

این شرکت خدماتی ازجمله حقوق بازنشستگی، مشاوره بازنشستگی و بیمه عمر را به‌صورت بیمه‌نامه فردی و گروهی ارائه می‌دهد. این شرکت در سال 2010 دارای 19 صندوق سرمایه‌گذاری بازنشستگی شخصی بود. Anadolu Hayat Emeklilik خدمات خود را به صورت آنلاین نیز ارائه می‌دهد.

قوانین بازنشستگی و مستمری‌بگیری در ترکیه بسیار سخت‌گیرند و به‌سرعت هم تغییر می‌کنند. بیمه عمر آنادلو موفق شده است تا خود را به‌سرعت با این تغییرات وفق دهد و موظف است تا ظرف ده روز پس از شروع هر سال جدید اظهارات سالانه را تهیه و تنظیم و در اختیار مشتریان بگذارد.

این شرکت به مشتریان خود برای انتخاب نوع بیمه مشاوره می‌دهد حتی برای کمک به شما تا بتوانید بیمه موردنظرتان را راحت‌تر پیدا کنید تستی طراحی کرده که مشتریان با مراجعه به این آدرس می‌توانند بیمه مورد نیازشان را با پاسخ‌گویی به چند سؤال پیدا کنند. علاوه بر این وب‌سایت این بیمه، ابزار پیشرفته‌ای برای محاسبه‌ی پرداخت‌های مشتریان و میزان پس‌انداز آن‌ها در آینده دارد.

نظام بازنشستگی خصوصی به چه شکل است؟

نظام بازنشستگی خصوصی یکی از خدماتی است که بیمه عمر آنادولو فراهم کرده است و یکی از ابزارهای صرفه‌جویی و سرمایه‌گذاری امن است برای تمامی کسانی که کار نمی‌کنند. حتی افراد میان‌سالی که هنوز به سن بازنشستگی نرسیده‌اند. این سرویس به این افراد اجازه می‌دهد که زندگی خود را در دوران بازنشستگی نیز ادامه دهند.

مشتریان با این سرویس می‌توانند میزان پس‌انداز خود را افزایش دهند و برای دوران بازنشستگی پول و حقوق منظمی جمع‌آوری کنند. علاوه بر این مشتریان از کمک‌های اجتماعی، مشاوره‌های سرمایه‌گذاری، امکانات مراقبت بهداشتی تخفیف یافته نیز دریافت می‌کنند. با دارا بودن این بیمه می‌توانید از بیمه‌های دیگر مثل سلامتی، اتومبیل و منزل با 40 درصد تخفیف استفاده کنید.

Leave a Reply