بدون نیاز به اقامت ترکیه، صاحب حساب بانکی بین المللی شوید

ما می‌توانیم در کمتر از ۲ روز، برای شما حساب بانکی در ترکیه افتتاح کنیم! این حساب کاملا قانونی، به اسم شما، با مشخصات شما و در حضور شما افتتاح می‌شود.

با خدمات ترکیش‌مگ

تا شروع تجارت بین‌المللی تنها ۲ روز فاصله دارید

امروزه پیش‌نیاز هرگونه فعالیت اقتصادی بین‌المللی داشتن یک حساب معتبر به همراه ویزا کارت یا مستر کارت است. با این شرایط، افتتاح حساب بانکی در ترکیه گزینه‌ای عالی برای شماست. ترکیش‌مگ می‌تواند به شما کمک کند که به‌سرعت حساب خود را در ترکیه افتتاح کنید.

چرا برای افتتاح حساب باید ترکیش‌مگ را انتخاب کنید؟

گروه ترکیش‌مگ با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه‌های اقامت، خدمات مالی و خرید و فروش ملک در ترکیه، می‌تواند بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای شما باشد.

هزینه‌های منطقی

ترکیش‌مگ تابه‌حال به افراد زیادی کمک کرده تا برای خود حساب بانکی در ترکیه افتتاح کنند. دلیلی که آن‌ها ما را انتخاب کرده‌اند، سرعت بالای و هزینه‌های منطقی ترکیش‌مگ نسبت به باقی شرکت‌ها است.

دریافت ویزا کارت یا مستر کارت

پس از افتتاح حساب به‌صورت آنی، ویزا کارت یا مسترکارت خود را تحویل می‌گیرید و دیگر محدودیتی در تجارت بین‌المللی پیش روی شما باقی نمی‌ماند!

افتتاح حساب تنها در ۲ روز

برای افتتاح حساب بانکی در ترکیه تنها باید مدارک خود را طبق اطلاعات همین صفحه آماده کنید، با ما تماس بگیرید و زمان ورودتان به ترکیه را مشخص کنید. سپس ۲ روز لازم است تا با هم حسابتان را افتتاح کنیم.

سرمایه‌گذاری و دریافت سود

با حسابی که افتتاح می‌کنید می‌توانید سود سالیانه ۱۹.۵٪ (در سپرده‌های لیری) دریافت کنید. هم ارزش پول خود را حفظ می‌کنید و هم سرمایه خود را افزایش می‌دهید.

1

ارتباط با کارشناسان ما

پس از تماس با ما و انجام هماهنگی‌های اولیه، می‌بایست پیش‌پرداختی به جهت رزرو وقت از مشاورین ما پرداخت کنید.
2

آماده سازی مدارک

پس از انجام هماهنگی‌های لازم با کارشناسان ما،‌ باید مدارک خود را آماده کنید.
3

سفر به ترکیه

شما باید در تاریخ مقرر در یکی از شهرهای استانبول و یا آنتالیا حضور داشته باشید.
4

دریافت کد مالیاتی

با همیاری مشاورین ما، به یکی از شعب اداره مالیات مراجعه می‌کنید و با همراه داشتن اصل پاسپورت و یک کپی از صفحه اول و یک کپی از صفحه‌ای که مهر ورود دارد، کد مالیاتی خود را دریافت می‌کنید
5

مراجعه به بانک

با مدارک و مشاور ما در شعبه حاضر می‌شوید و فرآیند افتتاح حساب در حضور شما به نام شما، مدارک شما و با امضا شما در بانک صورت می‌گیرد.
6

صدور کارت ویزا/مستر

برای صدور کارت نیازی به معطل شد نیست. در حینی که در بانک حضور دارید و در حال افتتاح حساب هستید، Debit Card شما صادر می‌شود و در اختیارتان قرار می‌گیرد.
زراعت بانک ترکیه

چرا بهتر است زراعت بانک را انتخاب کنید؟

این بانک در زمینه بانکداری خرد، بانکداری اختصاصی، بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری و وام مسکن فعالیت می‌کند و دارای بیش از ۱۰۰۰ شعبه در ترکیه است. دفتر اصلی زراعت بانک نیز در استانبول و محله بشیکتاش قرار دارد.

کارت های زراعت بانک از بهترین نوع کارت های اعتباری در ترکیه است و با داشتن آن، شما می‌توانید در تمام دنیا به راحتی از تمامی فروشگاه‌های آنلاین خرید کنید، از دستگاه خودپرداز پول دریافت کنید و به راحتی بلیط و هتل خود را رزرو و پرداخت کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته زراعت بانک بهترین امتیاز را در مشتری مداری از مشتریان خود را کسب کرده است و به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی، به مشتریان خود سرویس می‌دهد.

دریافت و واریز پول با موبایل بدون داشتن کارت بانکی در خودپرداز های زراعت بانک در سراسر ترکیه امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با این حساب، تمامی قبوض خود از شارژ سیم کارت گرفته تا قبض آب، گاز، مالیات ماشین، عوارض خودرو و عوارض جاده‌ای را بدون هیچ مشکلی پرداخت کنید.

با افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه می‌توانید کارت اعتباری/ کارت نقدی ویزا کارت یا مستر کارت دریافت کنید. کارت های اعتباری زراعت بانک در تمام بانک های جهان در سه دسته کلاسیک، گلد و پلاتینیوم صادر می‌شود و در اختیار مشتریان این بانک قرار می‌گیرد.

صدور ویزا کارت و مستر کارت

دیگر از کارت‌های مجازی بدون پشتوانه استفاده نکنید

با افتتاح حساب بین‌المللی در ترکیه می‌توانید مستر کارت یا ویزا کارت متصل به حساب دریافت کنید. این کارت‌ها در اغلب سایت‌ها و پذیرنده‌های دنیا قابل استفاده هستند و شما می‌توانید از آن‌ها برای انجام تراکنش‌های سنگین، ارائه خدمات بین‌المللی، فروش و یا خرید محصولات و خدمات مختلفی استفاده کنید.

این کارت‌ها به صورت فیزیکی و کاملا قانونی توسط زراعت بانک ساخته و در اختیار شما قرار داده می‌شود. دیگر لازم نیست برای پرداخت‌های ارزی خودتان نگران بسته شدن کارت یا رد شدن آن در درگاه‌های بانکی به خاطر مجازی بودن یا … باشید.

این کارت‌ها در تمامی ATMهای دنیا قابل استفاده هستند و می‌توانید در سفرهای خود بدون دغدغه پول نقد دریافت کنید.

پرسش و پاسخ‌های متداول

برای افتتاح حساب چه مدارکی مورد نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در ترکیه به شرح زیر است:

اصل پاسپورت

کپی پاسپورت

وجود مهر ورود به ترکیه در پاسپورت شما

آیا برای افتتاح حساب به کارت اقامت، ثبت شرکت یا اجاره خانه نیاز است؟

خیر؛ برای افتتاح حساب بانکی در ترکیه به هیچ‌کدام از موارد فوق نیازی نیست.

آیا لازم است تا رقم زیادی را سپرده‌گذاری کنیم؟

خیر؛ برای افتتاح حساب نیازی به سپرده‌گذاری رقم‌های سنگین نیست. شما می‌توانید با ۱۰۰ لیر یا ۵۰۰ لیر هم حساب خود را افتتاح کنید.

آیا این حساب‌‌ها به اسم شرکت یا شخص دیگری افتتاح می‌شوند؟

مطمئنا خیر؛ این حساب‌ها به نام شما و با مشخصات و در حضور ۲ روزه شما در ترکیه افتتاح می‌شوند.

آیا ارز این حساب‌ها فقط به لیر است؟

خیر؛ این حساب‌ها به دلار، یورو و لیر افتتاح می‌شوند.

آیا می‌شود دلار و یورو از خودپرداز دریافت کرد؟

خیر در ترکیه تنها می‌شود لیر از طریق خودپرداز برداشت کرد. برای برداشت ارزهای یورو و دلار باید به شعبه مراجعه کنید. گرچه در خرید‌های آنلاین یا انتقال وجه، اینترنت بانک این امکان را در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید دلار و یورو را دریافت و واریز کنید.

آیا این حساب‌ها موبایل بانک و اینترنت بانک دارند؟

بله مطمئنا؛ در حینی که به‌همراهی همکار ما در شعبه بانک هستید، اینترنت‌بانک و موبایل‌بانک شما فعال می‌شود. برای فعال‌سازی موبایل‌بانک به یک سیم‌کارت ترکیه نیاز است که همکار ما به شما کمک می‌کند تا با پاس‌پورت خود یک سیم‌کارت خریداری کنید.

آیا می‌توان از ایران به اینترنت بانک/موبایل بانک دسترسی داشت؟

به صورت پیش‌فرض خرید. اما همکاران ما این امکان را فراهم می‌کنند که بتوانید زمانی که به ایران بازگشتید هم با IP ایران به موبایل بانک خود وارد شوید. این مرحله توسط همکاران ما انجام خواهد گرفت.

آیا می‌توان خریدهای اینترنتی انجام داد؟

بله؛ بیشتر سایت‌های دنیا کارت‌های زراعت‌بانک را می‌پذیرند و شما می‌توانید بدون دغدغه، به لیر (در داخل ترکیه) و به دلار و یورو در تمامی سایت‌های دنیا خرید کنید.

آیا می‌توان حساب مشترک افتتاح کرد؟

بله. شما همانند ایران می‌توانید حساب مشترک افتتاح کنید.

آیا می‌توان علاوه بر دبیت کارت، کردیت کارت هم دریافت کرد؟

بله این امکان نیز وجود دارد. لطفا با همکاران ما برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تماس بگیرید.

آیا حساب‌ها سوئیفت و ای‌بان دارند؟

بله. همکاران ما کد سوئیفت حساب شما را از بانک اخذ می‌کنند و در اختیار شما قرار می‌دهند.

سود سپرده بانکی زراعت بانک چقدر است؟

در سپرده‌های بر پایه لیر، ۲۰٪ سالیانه و در سپرده‌های دلاری، ۳٪ سالیانه سود دریافت می‌کنید.

اگر خودم به بانک مراجعه کنم می‌توانم حساب افتتاح کنم؟

خیر متاسفانه! تا ماه گذشته ممکن بود که برخی از شعب بانک‌ها برای افراد غیرمقیم افتتاح حساب کنند؛ ولی در حال حاضر شرایط و قوانین بسیار پیچیده‌تر شده و به جرات می‌توان گفت یکی از معدود مجموعه‌هایی که می‌تواند در ترکیه برای افراد غیرمقیم افتتاح حساب کند، ترکیش‌مگ است. ما با بهره‌گیری از روابط خود در ترکیه همچنان می‌توانیم افتتاح حساب را انجام دهیم.