با خدمات ترکیش‌مگ

تا شروع تجارت بین‌المللی تنها ۲ روز فاصله دارید

امروزه پیش‌نیاز هرگونه فعالیت اقتصادی بین‌المللی داشتن یک حساب معتبر به همراه ویزا کارت یا مستر کارت است. ترکیه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای این امر است. ترکیش‌مگ می‌تواند به شما کمک کند که حساب خود را در ترکیه به‌سرعت افتتاح کنید.

چرا برای افتتاح حساب باید ترکیش‌مگ را انتخاب کنید؟

گروه ترکیش‌مگ با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه‌های اقامت، خدمات مالی و خرید و فروش ملک در ترکیه، می‌تواند بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای شما باشد.

افتتاح حساب تنها در ۲ روز

برای افتتاح حساب در ترکیه کافیست مدارک خود را طبق اطلاعات همین صفحه آماده کنید، با ما تماس بگیرید و زمان ورودتان به ترکیه را مشخص کنید. تنها در ۲ روز در کنار شما حسابتان را افتتاح می‌کنیم.

هزینه‌های منطقی

ترکیش‌مگ تابه‌حال به افراد زیادی کمک کرده است که حساب بانکی خود را در ترکیه افتتاح کنند. دلیل این انتخاب سرعت بالای ما و هزینه‌های منطقی ما به‌نسبت باقی شرکت‌ها بوده است.

دریافت ویزا کارت یا مستر کارت

پس از این که حساب‌تان افتتاح شد و به‌صورت آنی، ویزا کارت یا مسترکارت خود را تحویل می‌گیرید و دیگر محدودیتی در تجارت بین‌المللی پیش روی شما باقی نمی‌ماند!

سرمایه‌گذاری و دریافت سود

با حسابی که افتتاح می‌کنید می‌توانید سود سالیانه ۱۹.۵٪ (در سپرده‌های لیری) دریافت کنید. هم ارزش پول خود را حفظ می‌کنید و هم سرمایه خود را افزایش می‌دهید

مراحل افتتاح حساب در ترکیه

مرحله اول - تماس با ما

پس از تماس با ما و انجام هماهنگی‌های اولیه، می‌بایست پیش‌پرداختی به جهت رزرو وقت از مشاورین ما پرداخت کنید. سپس بسته به زمان مورد نظر شما برای رزرو پرواز و ورود به ترکیه، با شما هماهنگی‌های لازم به عمل می‌آید.

مرحله دوم - آماده‌سازی مدارک

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در ترکیه به شرح زیر است:

  • اصل پاسپورت
  • کپی پاسپورت
  • وجود مهر ورود به ترکیه در پاسپورت شما

مرحله سوم - ورود به ترکیه

با مشاوره با گروه ترکیش مگ و‌ گرفتن وقت افتتاح حساب نسبت به خرید بلیط به استانبول اقدام نموده تا با حضور شما و مشاورین ما طی حداکثر دو روز و هماهنگی لازم با بانک کار شما به بهترین نحو انجام شود

مرحله چهارم - دریافت کد مالیاتی

با همیاری مشاورین ما، به یکی از شعب اداره مالیات مراجعه می‌کنید و با همراه داشتن اصل پاسپورت و یک کپی از صفحه اول و یک کپی از صفحه‌ای که مهر ورود دارد، کد مالیاتی خود را دریافت می‌کنید. این پروسه حدودا ۱۰ دقیقه طول می‌کشد.

مرحله پنجم - مراجعه به بانک

با مدارک و مشاور ما در شعبه حاضر می‌شوید و فرآیند افتتاح حساب در حضور شما به نام شما، مدارک شما و با امضا شما در بانک صورت می‌گیرد

مرحله ششم - صدور کارت ویزا/مستر

برای صدور کارت نیازی به معطل شد نیست. در حینی که در بانک حضور دارید و در حال افتتاح حساب هستید، Debit Card شما صادر می‌شود و در اختیارتان قرار می‌گیرد.

چرا بهتر است زراعت بانک را انتخاب کنید؟

این بانک در زمینه بانکداری خرد، بانکداری اختصاصی، بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت سرمایه گذاری و وام مسکن فعالیت می‌کند و دارای بیش از ۱۰۰۰ شعبه در ترکیه است و دفتر اصلی آن در استانبول و محله بشیکتاش قرار دارد.

 

کارت های زراعت بانک از بهترین نوع کارت های اعتباری در ترکیه است که با داشتن آن شما می‌توانید در تمام دنیا به راحتی از تمامی فروشگاه‌های آنلاین خرید کنید، از دستگاه خودپرداز پول دریافت کنید و به راحتی بلیط و هتل خود را رزرو و پرداخت کنید.

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته این بانک بهترین امتیاز را در مشتری مداری از مشتریان خود را کسب کرده است و به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی به مشتریان خود سرویس می‌دهد.

 

دریافت و واریز پول با موبایل بدون داشتن کارت بانکی در خودپرداز های زراعت بانک در سراسر ترکیه امکان پذیر است و شما می‌توانید با این حساب، تمامی قبوض خود ائم ازشارژ سیم کارت، قبض، آب، گاز، مالیات ماشین، عوارض خودرو و عوارض جاده‌ای را بدون هیچ مشکلی پرداخت کنید.

 

با افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه، می‌توانید کارت اعتباری/ کارت نقدی ویزاکارت یا مستر کارت دریافت کنید. کارت های اعتباری زراعت بانک در تمام بانک های جهان در سه دسته کلاسیک، گلد و پلاتینیوم صادر می‌شود و در اختیار مشتریان این بانک قرار می‌گیرد.

دیگر از کارت‌های مجازی بدون پشتوانه استفاده نکنید

با افتتاح حساب بین‌المللی در ترکیه می‌توانید مستر کارت یا ویزا کارت متصل به حساب دریافت کنید. این کارت‌ها در اغلب سایت‌ها و پذیرنده‌های دنیا قابل استفاده هستند و شما می‌توانید از آنها برای انجام تراکنش‌های سنگین، ارائه خدمات بین‌المللی، فروش و یا خرید محصولات و خدمات مختلفی استفاده کنید.

 

این کارت‌ها به صورت فیزیکی و کاملا قانونی توسط زراعت بانک ساخته و در اختیار شما قرار داده می‌شود. دیگر لازم نیست برای پرداخت‌های ارزی خودتان نگران بسته شدن کارت یا رد شدن آن در درگاه‌های بانکی به خاطر مجازی بودن یا … باشید.

 

این کارت‌ها در تمامی ATMهای دنیا قابل استفاده هستند و می‌توانید در سفرهای خود بدون دغدغه پول نقد دریافت کنید.

برخی از مشتریان ما با بهره‌گیری از خدمات ترکیش‌مگ، در ماه بیش از ۱۵۰ هزار لیر تراکنش دارند و توانسته‌اند کسب‌وکار خود را بیش از پیش رونق دهند.

پرسش و پاسخ‌های متداول

آیا برای افتتاح حساب به کارت اقامت، ثبت شرکت یا اجاره خانه نیاز است؟

خیر؛ برای افتتاح حساب بانکی در ترکیه به هیچ‌کدام از موارد فوق نیازی نیست.

آیا لازم است تا رقم زیادی را سپرده‌گذاری کنیم؟

خیر؛ برای افتتاح حساب نیازی به سپرده‌گذاری رقم‌های سنگین نیست. شما می‌توانید با ۱۰۰ لیر یا ۵۰۰ لیر هم حساب خود را افتتاح کنید.

آیا این حساب‌‌ها به اسم شرکت یا شخص دیگری افتتاح می‌شوند؟

مطمئنا خیر؛ این حساب‌ها به نام شما و با مشخصات و در حضور ۲ روزه شما در ترکیه افتتاح می‌شوند.

آیا ارز این حساب‌ها فقط به لیر است؟

خیر؛ این حساب‌ها به دلار، یورو و لیر افتتاح می‌شوند.

آیا می‌شود دلار و یورو از خودپرداز دریافت کرد؟

خیر در ترکیه تنها می‌شود لیر از طریق خودپرداز برداشت کرد. برای برداشت ارزهای یورو و دلار باید به شعبه مراجعه کنید. گرچه در خرید‌های آنلاین یا انتقال وجه، اینترنت بانک این امکان را در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید دلار و یورو را دریافت و واریز کنید.

آیا این حساب‌ها موبایل بانک و اینترنت بانک دارند؟

بله مطمئنا؛ در حینی که به‌همراهی همکار ما در شعبه بانک هستید، اینترنت‌بانک و موبایل‌بانک شما فعال می‌شود. برای فعال‌سازی موبایل‌بانک به یک سیم‌کارت ترکیه نیاز است که همکار ما به شما کمک می‌کند تا با پاس‌پورت خود یک سیم‌کارت خریداری کنید.

آیا می‌توان از ایران به اینترنت بانک/موبایل بانک دسترسی داشت؟

به صورت پیش‌فرض خرید. اما همکاران ما این امکان را فراهم می‌کنند که بتوانید زمانی که به ایران بازگشتید هم با IP ایران به موبایل بانک خود وارد شوید. این مرحله توسط همکاران ما انجام خواهد گرفت.

آیا می‌توان خریدهای اینترنتی انجام داد؟

بله؛ بیشتر سایت‌های دنیا کارت‌های زراعت‌بانک را می‌پذیرند و شما می‌توانید بدون دغدغه، به لیر (در داخل ترکیه) و به دلار و یورو در تمامی سایت‌های دنیا خرید کنید.

آیا می‌توان حساب مشترک افتتاح کرد؟

بله. شما همانند ایران می‌توانید حساب مشترک افتتاح کنید.

آیا می‌توان علاوه بر دبیت کارت، کردیت کارت هم دریافت کرد؟

بله این امکان نیز وجود دارد. لطفا با همکاران ما برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تماس بگیرید.

آیا حساب‌ها سوییفت و ای‌بان دارند؟

بله. همکاران ما کد سوئیفت حساب شما را از بانک اخذ می‌کنند و در اختیار شما قرار می‌دهند.

سود سپرده بانکی زراعت بانک چقدر است؟

در سپرده‌های بر پایه لیر، ۲۰٪ سالیانه و در سپرده‌های دلاری، ۳٪ سالیانه سود دریافت می‌کنید.

نظر مشتریان درباره خدمات ما

پس از ورودم به ترکیه، ترکیش‌مگ همانطور که قولش را داده بود در کمتر از ۲ روز برایم حساب بانکی باز کرد. با اخلاق بودن و منصف بودن این گروه دلیل انتخاب من بود. از آقای مقدم کمال تشکر را دارم.

رضا قناعت

طراح وب

سلام اولا خسته نباشید به بچه های درجه یک ترکیش مگ حتی خودم هم فکر نمیکردم کارها انقد با برنامه و به موقع پیش بره ٫ممنونم واقعا بابت محدودیت زمانی که داشتم خیلی لازم بود حساب زودتر به نام خودم حساب باز کنم ٫که به پاس تلاش دوستان به ویژه آقای سلطانی در یک روز انجام شد.

محمدعلی طاهروردی

با سلام خدمت گروه ترکیش مگ مخصوصا اقای مقدم من تقریبا در حدود ۱۵ روز قبل از راندوو به همراه خانوادم موفق به گرفتن کارت کیملیکم شدم همچنین حساب بانکی و اجاره خانه براحتی انجام شد با سپاس فراوان.

مهرداد جعفری

همین حالا با ما تماس بگیرید

دفتر تهران: 

تهران، سعادت آباد، تقاطع چهاراه سرو و پاک‌نژاد، ساختمان آرمن، پلاک ۵۶، طبقه دوم، واحد ۳

شماره تلفن: ۰۲۱۲۸۴۲۳۹۱۱

 


 

آدرس دفتر استانبول:

Yesilkent Mah, 2011 Sk. INNOVIA3.etap Sitesi, C Blok,No:18C ic kapi No:229

شماره تلفن:

+۹۰ (۵۳۸) ۳۷۶ ۷۸ ۶۰

 


 

آدرس دفتر آنتالیا: 

ALTINKUM MAH. ATATÜRK BLV. ÖZERK APT. NO: 141 B İÇ KAPI NO: 1 KONYAALTI/ ANTALYA

شماره تلفن:

+۹۰ (۵۴۲) ۸۹۸ ۱۲ ۲۸