ثبت ازدواج در ترکیه

و چرا ترکیه کشور مناسبی برای ثبت ازدواج است؟

خدمات ترکیش‌مگ

برای انجام ثبت ازدواج در ترکیه با ما تماس بگیرید

این روزها بسیاری به دنبال ثبت ازدواج خود به صورت بین المللی هستند. بسیاری دیگر نیز وجود دارند که می‌خواهند با فردی غیر ایرانی ازدواج کنند و امکان ثبت ازدواج آن‌ها در ایران وجود ندارد. در چنین شرایطی، بهترین اقدام، ثبت ازدواج در ترکیه است.

چرا ثبت ازدواج در ترکیه نسبت به دیگر کشورها بهتر است؟

ثبت ازدواج در ترکیه از آن جهت حائز اهمیت است که این کشور عضو «کنوانسیون بین المللی احوال شخصیه» است. در بین کشورهای خاورمیانه، تنها ترکیه عضو این کنوانسیون است که این یعنی سند ازدواجی که در ترکیه ثبت شده باشد، بین کشورهای این کنوانسیون دارای اعتبار است و اهمیت بین المللی دارد.

بسیاری از ایرانیان سراغ ثبت ازدواج در کشورهایی مثل ارمنستان یا گرجستان می‌روند اما ازدواج در آن کشورها، در بسیاری از نقاط دنیا به رسمیت شناخته نمی‌شود که در آینده و برای مهاجرت، می‌تواند دردسرساز باشد.

و اما چرا استانبول را برای ثبت ازدواج انتخاب کنیم؟

آسان بودن سفر به استانبول

اولین و واضح‌ترین دلیل، این است که سفر به استانبول هم برای افراد ایرانی و هم افراد غیر ایرانی، آسان است. هر هفته ده‌ها پرواز از ایران به این شهر انجام می‌شود که نکته مهمی است.

غذاهای خوشمزه استانبولی

فرهنگ غذایی مردم استانبول نیز به ما ایرانیان شبیه است و از این بابت، مشکلی در زمینه پذیرایی در مراسم عروسی خود نخواهید داشت!

شباهت فرهنگی با ایران

استانبول شهری است که شباهت فرهنگی نسبتا زیادی با ایران دارد و جدا از این مورد، از برگزاری عروسی در مناطق زیبا و جذاب این شهر نمی‌توان به سادگی گذشت.

می‌توانید روی کشتی عروسی بگیرید!

یک گزینه جذاب برای شما، گرفتن عروسی روی کشتی‌های تفریحی خواهد بود که حتی می‌تواند هزینه کمتری نسبت به برگزاری عروسی در ایران داشته باشد!